تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - بازارگرد هم به جمع پر افتخار آملی ها پیوست
سید مهدی بازارگرد جانشین شهرام محمودی در تیم کاله برای جام باشگاه های آسیا 2013 !

خبرگزاری ورزش والیبال :مهدی بازارگرد که قرار است به عنوان بازیکن کمکی تیم کاله در رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا همراهی کند، از روز چهارشنبه در تهران به اردوی این تیم پیوست تا جمع بازیکنان کمکی نماینده آسیایی ایران کامل شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار مهر، تیم والیبال کاله آمل که به عنوان قهرمان فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور برای شرکت در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا آماده می‌شود، پس از چند روز تمرین در آمل روز گذشته چهارشنبه به تهران سفر کرد و قرار است تا زمان آغاز دیدارهایش در مسابقات باشگاه‌های آسیا تمریناتش را در آزادی پیگیری کند.

همزمان با حضور تیم والیبال کاله در تهران، مهدی بازارگرد که از وی به عنوان یکی از یاران کمکی کاله در مسابقات باشگاه‌های آسیا نام برده می‌شد به اردوی این تیم پیوست تا تمریناتش را با آملی‌ها آغاز کند. بازارگرد فصل گذشته برای پیکان در رقابت‌های لیگ برتر بازی کرد.

پیش از این جواد محمدی‍‌نژاد و علی سجادی که به ترتیب بازیکنان پیکان و شهرداری تبریز در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر بودند، به عنوان یار کمکی در تمرینات کاله شرکت داشتند. بدین ترتیب با پیوستن بازارگرد، ترکیب بازیکنان کمکی کاله برای حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا کامل شد. بهروز عطایی، سرمربی تیم کاله قصد دارد از هر سه بازیکن کمکی حاضر در تمریناتش یعنی بازارگرد، محمدی‌نژاد و سجادی در ترکیب دوازده نفره تیمش استفاده کند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا طی روزهای اول تا نهم اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود. کاله در گروه A این مسابقات با نمایندگان کویت، امارات و چین تایپه همگروه شده است. قطر، ازبکستان، عراق (گروه B)، چین، هند، لبنان (گروه C)، قزاقستان، ژاپن، عمان و مالدیو (گروه D) دیگر کشورهایی هستند که نمایندگان آنها در این دوره از مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا شرکت خواهند داشت.

تاریخ : جمعه 23 فروردین 1392 | 11:15 ق.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.