تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - آقای عطایی میگوید

بهروز عطایی: از تجربه سال قبل برای قهرمانی بهره می گیریم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: از تجربه سال قبل برای قهرمانی در آسیا و حفظ جام قهرمانی در خانه بهره می بریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در آستانه شروع دور جدید تمرینات تیمش در تهران با یادآوری اینکه کاله دومین تجربه خود در باشگاههای آسیا را به دست می آورد گفت: در رقابت های قهرمانی باشگاههای آسیا همیشه تیم ها با کیفیت خوبی وارد میدان می شوند. اما ما هم دست و پا بسته ای نیستیم و با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم و تجربه خوبی که از سال قبل به دست آوردیم، برای کسب بهترین مقام می جنگیم.
وی افزود: سال قبل اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم به آنچه مدنظرمان بود برسیم. اما امسال می خواهیم جبران آن نتیجه را کنیم و به همین دلیل با شرایط خوبی به تمرین می پردازیم تا در داخل ایران از قدرت و مدیریت والیبال ایران در آسیا دفاع کنیم.
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به غیبت بازیکنان ملی پوش این تیم در اردوی اول گفت: طبیعی است که با در اختیار نداشتن بازیکنان ملی پوش، کار گروهی هم خوب پیش نمی رود. اما به خاطر هماهنگی و تعاملی که با فدراسیون والیبال برقرار کردیم ملی پوشان را در اختیار تیم ملی قرار دادیم تا با شروع تمرینات تیم در تهران، آنها به تیم کاله ملحق شوند و ما تمرینات گروهی و تیمی خود را آغاز کنیم. ضمن اینکه در نظر داریم با همکاری فدراسیون، بازیهای تدارکاتی را پیش از شروع مسابقات با تیم های ملی بزرگسالان و زیر 23 سال انجام دهیم که اگر این اتفاق رخ دهد بازیکنان برای مقابله با حریفان آسیایی خود آماده تر از قبل می شوند.
عطایی در مورد بازیکنان کمکی هم ادامه داد: متاسفانه شهرام محمودی پشت خط زن تیممان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و طبیعی است جایگزین کردن او کار سختی است. اما برای پر کردن جای خالی این بازیکن، مهدی بازارگرد را به خدمت گرفتیم تا او در کنار رضا قرا، زوج خوبی را تشکیل دهند. علاوه بر او محمدی نژاد و سجادی را هم از تیم های پیکان و شهرداری تبریز به عنوان یار کمکی در اختیار داریم.
وی با اشاره به حریفان کاله در باشگاههای آسیا گفت: بازیهای سختی را در پیش داریم و باید برای کسب بهترین نتیجه تلاش زیادی داشته باشیم. به اعتقاد من نمایندگان قطر، چین، قزاقستان و هند نسبت به سایر تیم ها قدرتمندتر هستند و نباید این تیم ها را دست کم گرفت.
 

 
سرویس عکس:


بهروز عطایی  از تجربه سال قبل برای قهرمانی بهره می گیریم 1


برچسب ها : بهروز عطایی،تاریخ : جمعه 23 فروردین 1392 | 10:16 ق.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.