تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - شهرام محمودی:کاش من هم یک فوتبالیست بودم
شهرام محمودی :به عنوان یک تیم قدرتمند خود را به دنیا معرفی می‌کنیم/کاش من هم یک فوتبالیست بودم!

خبرگزاری ورزش والیبال : شهرام محمودی پشت‌خط زن موفق تیم ملی والیبال ایران گفت: در حالی که هیچ مصدومیتی ندارم، نمی‌دانم چرا برخی‌ها اصرار دارند مرا مصدوم معرفی کنند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،شهرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اینکه به نظر می‌رسد کمی مصدوم است اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برخی‌ها اصرار دارند بگویند که من مصدوم هستم؟ مصدوم نیستم، بلکه در تمرینات کمی مراعات می‌کنم تا مصدوم نشوم، چون در لیگ بدنسازی خوبی نداشتم و ممکن است در ناحیه کمر کمی مصدوم شوم که همین موضوع ولاسکو را هم نگران کرده است.

 وی با بیان اینکه به دلیل اینکه باید کمی مراعات کنم تا مصدوم نشوم، گفت: با کاله به رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا هم نمی‌روم و امیدوارم جایگزین خوبی برایم پیدا شود. شنیده‌ام مهدی بازارگرد به تیم اضافه خواهد شد؛ این در حالی است که رضا قرا هم در تیم حضور دارد.

محمودی درخصوص شرایط تمرینی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: شرایط خوبی داریم و در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کنیم. به آینده این تیم بسیار امیدوار هستم و فکر می‌کنم اگر همین روند ادامه پیدا کند می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

پشت‌خط زن تیم ملی والیبال درخصوص لیگ جهانی و حریفان ایران عنوان کرد: فعلا تمام تمرکزمان روی تیم خودمان است و به حریفان فکر نمی‌کنیم. ولاسکو حریفان ایران را به خوبی می‌شناسد و حدود یک ماه دیگر آنالیز حریفان را آغاز خواهیم کرد تا تمرینات را با توجه به ضعف آنها ادامه دهیم. امسال جر بهترین‌ سال‌های والیبال ایران خواهد بود، چراکه برای نخستین بار حضور در لیگ جهانی را تجربه می‌کنیم. این مسابقات میدان بزرگی برای بازیکنان جوان است تا تجربه کسب کنند. نباید در سال نخست حضورمان به نتیجه فکر کنیم، چراکه فکر می‌کنم هدف اصلی باید تداوم حضور باشد و سپس کسب پیروزی برابر قدرت‌های والیبال دنیا؛ باید ثابت کنیم که امسال یک تیم قدرتمند دیگر به دنیا معرفی خواهد شد.

وی درخصوص غیبت نادی و کاپیتانی معروف تصریح کرد: جای خالی نادی در تیم کاملاً احساس می‌شود. تا فراموش کردن نادی به زمان نیاز داریم، چراکه هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی بسیار بزرگ بود و شرایط خوبی را در تیم ایجاد می‌کرد. نادی بازیکن و کاپیتان نمونه بود؛ از عدم دعوتش به تیم ملی بسیار ناراحت شدم، چراکه بسیار آماده بود و می‌توانست به تیم ملی کمک کند. برای ورود ایران به لیگ جهانی بسیار موثر بود و امیدوارم هرجا که هست موفق باشد. معروف را هم بازیکنان انتخاب کردند و ارتباط خوبی با بازیکنان دارد. باتوجه به اینکه همیشه در زمین حضور دارد و تسلطش به زبان انگلیسی خوب است و ارتباط مناسبی با بازیکنان دارد فکر می‌کنم گزینه مناسبی باشد.

محمودی در پایان با گلایه از مسئولان ورزش، درمورد عدم پرداخت پاداش‌های بازیکنان پس از صعود به لیگ جهانی تصریح کرد: پس از صعودمان به لیگ جهانی خیلی‌ها قول دادند که به ما پاداش دهند؛ ای کاش ما هم فوتبالیست بودیم که یک بازی را پیروز می‌شدیم و 25 میلیون تومان می‌گرفتیم. متاسفانه مسئولان اصلا حالی هم از ما نمی‌پرسند.

وی خاطرنشان کرد: ما با بدترین شرایط به مصر رفتیم و توانستیم راه صعود به لیگ جهانی را هموار کنیم؛ فدراسیون شرایط بدی در آن زمان داشت، اما بازیکنان مصمم بودند که پیروز شوند و هیچکدام از کاستی‌ها را ندیدند و بخاطر مردم همه چیز را فراموش کردند، اما چه فایده داشت؟ مسئولان لفظ پاداش را مطرح کردند، اما هیچ کاری برایش انجام ندادند. نمی‌دانم چرا وقتی به مرحله عمل می‌رسد مسئولان همه چیز را فراموش می‌کنند.

تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1392 | 10:22 ق.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.