تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - مربیان دو تیم رو در رو
مصاحبه سرمربیان دو تیم کاله مازندران و چین تایپه بعد از بازی !

سرمربی کاله مازندران: انتظاراتم برآورده نشد

خبرگزاری ورزش والیبال :سرمربی تیم والیبال کاله مازندران بعد از کسب اولین پیروزی در رقابتهای باشگاه های مردان آسیا گفت: اگرچه بازی را پیروز شدیم اما انتظاراتم از این بازی برآورده نشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی که امروز به همراه تیم کاله مقابل چین تایپه پیروز شد در باره این بازی گفت: بازی امروز بازی خوب و تماشاگر پسند بود اما از کیفیت بازی راضی نبودم و انتظاراتم برآورده نشد. استری و اضطراب باعث شد تا بازیکنان پر اشتباه بازی کنند و سرویس ها را از دست بدهند.

وی افزود: باتوجه به اینکه بازی اول بود بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفته بودند و با استرس فراوان بازی کردند و همین باعث شد تا تیم حریف از فرصت استفاده و در ست های اول و دوم با انگیزه مصاعف بازی کند. البته با توجه به اینکه والیبال ایران پیشرفت کرده سایر تیم ها مقابل تیم های ایرانی همیشه با انگیزه بازی می کنند و دیدید که حتی در این دو ست ما را تا آستانه شکست پیش بردند.
عطایی با اشاره به تجربه بازیکنانش ادامه داد: تجربه بالای بازیکنان ما باعث شد که در شرایط سخت تصمیمات درست را بگیرند و کمتر اشتباه کنند.
وی در خصوص تیم امارات گفت: هیچ شناختی از تیم امارات نداریم و همه اطلاعات ما از جریان بازی خواهد بود مثل بازی امروز. در مورد بازیکنان کمکی هم باید بگویم که تجربه بازارگرد و هوشیاری سجادی باعث شد تا در اواسط ست دوم و ست سوم بازی بهتری را نمایش دهیم.
کاپیتان تیم کاله هم در مورد این بازی گفت: بازی اول سخت است و این بازی را هم با استرس شروع کردیم اما در ادامه بهتر شدیم و به نتیجه دلخواه رسیدیم.
عادل غلامی افزود: مقابل همه حریفان با تمام قدرت به میدان می رویم و از تجربه سال قبل استفاده می کنیم.

سرمربی تیم تایوان پاور:  بازیکنان روحیه پیروزی نداشتند

خبرگزاری ورزش والیبال :سرمربی تیم تایوان پاور که در اولین بازی مقابل کاله مازندران شکست خورد گفت: این بازی از سطح بالایی برخوردار بود و بازیکنانمان روحیه خود برای پیروزی را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، یوچین فانگ در مورد این بازی گفت: در ست اول و دوم در دریافت و سرویس دچار مشکل شدیم. بازیکنان نتوانستند در این بازی از عهده وظایفشان برآیند و روحیه خود برای پیروزی را از دست دادند.

وی افزود: در ست سوم هم امتیازات زیادی را از دست دادیم و اشتباه اسپکرهای ما باعث شد تا تیم کاله به راحتی توپهای ما را دفاع کند.
شین چن کاپیتان تیم تایوان پاور هم در مورد این بازی گفت:  اشتباهات زیادی را به خصوص در سرویس و دریافت داشتیم که منجربه شکستمان شد که البته در بازیهای بعدی جبران می کنیم.

تاریخ : دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 | 03:37 ب.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.