تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - حرف راست
بهنام محمودی: می‌توانیم ایتالیا را شکست دهیم !

خبرگزاری ورزش والیبال :بهنام محمودی کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال معتقد است ایران می‌تواند در لیگ جهانی، ایتالیا را مغلوب کند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، بهنام محمودی درباره شرایط کنونی والیبال ایران و تیم کاله نماینده کشورمان در باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: والیبال ایران فراتر از آسیا رفته است، شرایط فوق‌العاده‌ خوبی داریم، چرا که زیر ساخت‌ها به خوبی انجام شده و حالا والیبال ایران در روند صعودی قرار دارد. هم اکنون کاله در باشگاه‌های آسیا یکه تازی می‌کند و می‌دانم که توانایی قهرمانی دارد و نماینده آسیا در باشگاه‌های جهان خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدوارم که طرفداران این تیم نیز در ادامه رقابت‌ها به سالن بیایند و کاله‌ای‌ها را تشویق کنند. چرا که قهرمانی این تیم در باشگاه‌های آسیا انگیزه خوبی به تیم ملی می‌دهد تا در لیگ جهانی عملکرد خوبی داشته باشند.

 

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال درباره وضعیت لیگ داخلی ایران نیز بیان کرد: خوشبختانه لیگ ایران هر سال با تجربه‌تر می‌شود. با الگو برداری از لیگ‌های اروپایی و مشاوره‌های خوب "ولاسکو" و شرایط امتیاز دهی جدید باعث انگیزه در تیم‌ها شده و حس مبارزه طلبی در باشگاه‌ها افزایش پیدا کرده است. ما هر سال شرایط بهتری در لیگ می‌بینیم و شاهد هستیم که قدرت والیبال در کشور تقسیم شده است تا جایی که دو تیم شهرستانی به فینال می‌رسند و پیکان و سایپا قهرمانی‌هایشان را از دست می‌دهند.

نخستین لژیونر والیبال ایران (به لیگ معتبر ایتالیا) که در برنامه شب گذشته ورزش از نگاه دو صحبت می‌کرد با اشاره به تقسیم ملی‌پوشان در لیگ برتر ایران بیان کرد: این تقسیم شدن بازیکن‌ها نشان دهنده پویایی والیبال است. با این که شرایط سخت‌افزاری باشگاه‌ها ضعیف است، اما والیبال خوب کار کرده و نتایج مناسبی نیز گرفته است. البته ضعف سخت‌افزاری در رشته‌های مختلف ورزشی فراگیر شده، اما عملکرد فدراسیون والیبال در این شرایط به نظر من مناسب است. فدراسیون والیبال جزو موفق‌ترین‌ها بوده و نتیجه‌ نیز گرفته است.

محمودی با اشاره به قدرتمند شدن والیبال ایران، بیان کرد: هم اکنون که ایران در آسیا نتیجه‌ می‌گیرد برخی از دوستان فکر می‌کنند که تیم‌های آسیایی ضعیف شده‌اند، اما این طور نیست. والیبال ایران قدرتمند شده است و در آسیا حریفی ندارد. وقتی میزبانی امیدهای آسیا و انتخابی قهرمانی جهان را می‌گیریم، نشان دهنده پتانسیل والیبال کشور است که از پیشرفت این رشته در کشور نشات می‌گیرد.

بهنام محمودی درباره وضعیت ایران در لیگ جهانی نیز بیان کرد: می‌توانیم صربستان و آلمان را در لیگ جهانی شکست دهیم. با قدرت ملی‌پوشان و درایت "ولاسکو" و برنامه‌ریزی‌های مناسب مطمئنا نتایج خوبی خواهیم گرفت و سربلند لیگ را به پایان می‌رسانیم. ما حتی می‌توانیم ایتالیا را در کشور خودش شکست دهیم. با این که این تیم دو بازیکن غیر ایتالیایی را تبعه کرده، اما باز هم می‌توانیم برابرشان به پیروزی برسیم. "ولاسکو" استاد روانشناختی است و با برنامه‌ریزی‌هایی که داشته است ایتالیا را هشت بار قهرمان لیگ جهانی کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون نیز با تغییر و تحولاتی که در تیم ملی ایجاد کرده و بازیکنان زیادی را به کار می‌گیرد، می‌تواند نتیجه‌ مناسبی را کسب کند. مطمئن باشید که ما در لیگ جهانی به سه تیم ملی نیاز داریم، چرا که بعد مسافتی زیاد است و نمی‌توان تنها از چند بازیکن بهره برد. در هر پست چند ملی‌پوش آماده نیاز داریم تا در لیگ جهانی عملکرد خوبی کسب کنیم.

تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 | 06:33 ب.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.