تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - عبدالرضا علیزاده
سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه: سال گذشته عبدالرضا علیزاده جز اولین نفراتی بود که با تیم شهرداری اورمیه وارد مذاکره شد و با این تیم قرارداد منعقد نمود و نهایتا در همان تیم فصل گذشته خود کاله امل باقی ماند،همچنین فصل گذشته در مصاحبه های مطبوعاتی شاهد آن بودیم که وی عنوان کرده بود خود را یک آملی می‌دانم در همین خصوص و موضوعات دیگر وب سایت باشگاه شهرداری اورمیه با لیبروی اسبق تیم ملی و اورمیه گفتگوی اختصاصی را ترتیب داده که در زیر خواهید خواند.


لیگ پارسال را چطور ارزیابی کردید؟

تو این ۸/۹ سالی که خودم والیبال بازی میکردم اولین لیگی را تجربه میکردم که از لحاظ کیفی و فنی در شرایط بسیار مطلوب و بالایی قرار داشت و پر هیجان دنبال می شد و در آخر نیز توانستیم با بازیها خوب قهرمان لیگ بشویم.

در خصوص باشگاه های آسیا نظرتون چیه؟

رقابتهای باشگاههای آسیا از سطح خوبی برخوردار بود و ۴-۳ تیم شرایط خیلی خوبی داشتند، تیمهایی چون چین و عراق و تیم الریان ، ولی تبم کاله تیمی پرقدرت نشان داد و تنها با یک ست باخته توانست قهرمان آسیا بشود.

شما با شهرداری اورمیه قرارداد بستید و درآخر به کاله رفتید؟چرا؟

خوشبختانه بنده با تیم شهرداری به توافقات کلی رسیدم و با این تیم قرار داد رسمی هم امضا نمودم ولی به علت اینکه قرارداد دو ساله با تیم کاله داشتم علیرغم تلاش فراوانی که برای اخذ رضایتنامه کردم متاسفانه موفق به این امر نشدم و یک سال دیگر در این تیم بازی کردم.

ولی با این حال میدانم که مدیریت باشگاه علیه بنده شکایتی به فدراسیبون و کمیته انضباطی به علت وجود قرارداد فی ما بین نکردندو بنده هم توانستم با آرامش در تیم کاله بازی کنم که در این خصوص نهایت تشکر و قدردانی را از مدیریت باشگاه دارم.

در خبرگزاری ها مصاحبه ای را مشاهده نمودیم که عنوان کرده بودید خودم را یک آملی میدانم و این موضوع هواداران اورمیه ای را ناراحت کرده بود ؟!

بنده به این شکل نگفتم این را اعلام نمودم چونکه با باشگاه کاله قرارداد دارم و از این تیم پول گرفته ام و برای اینکه پول دریافتی حلال باشد بس باید با تعصب به این تیم بازی کنم و اگر فکرنکنم که یک آملی هستم مقابل تیم شهرم که به آن تعصب دارم به مشکل بر خواهم خورد و نخواهم توانست که بازی خوبی انجام بدهم، ولی بنده در اصل آذری زبان و از همه مهمتر اورمیه ای هستم و تعصب خاصی به شهرم دارم و زمانی که در تیم یک شهر دیگر بازی میکنم باید با تعصب به آن تیم بازی کنم چنانچه دو فصل پیش در تیم اورمیه مقابل کاله و سایر تیمها بسیار متعصب بازی میکردم.

باشگاه شهرداری اورمیه در حال مذاکره با یکی از بزرگترین و پر آوازه ترین مربیان دنیاست دیدگاهتان را در این خصوص بیان نمایید؟

در اول با تمام وجودم از تمام مربیانی که برای بنده زحمت کشیده اند تشکر نموده و دست تک تک آنها را میبوسم.

در خصوص مربی خارجی میدانم که یکی از مربیان مشهور و به روز و بزرگ جهان هست و این اقدام مدیریت باشگاه شهرداری کار خیلی خیلی بزرگی بوده و تا جایی که میدانم در حال مذاکره با این مربی هستند و جذب و عقد قرارداد بااین مربی میتواند امتبازات ویژه ای برای شهرمان ودر کل به والیبال ملی داشته باشد.حضور این مربی به آینده والیبال اورمیه و نسلهای بعد کمک زیادی خواهد کرد.

چندین سالی است ادعا میکردیم مسئولین شهر کمکی به والیبال نمیکنندولی ۳ سال پیاپی هست که با مدیریت خوب باشگاه/ مسئولین شهر /شهردار محترم/استاندار و اعضای محترم شورای شهر ودر راس آنها آقای رسول اصغزاده اهمیت زیادی به خواسته علاقه مندان به خصوص والیبال داده اند و مثل سالهای قبل در دقیقه ۹۰ اعلام آمادگی جهت تیم داری نکرده اند و از هم اکنون و جلوتر ازهمه تیمهای دیگر با یک مربی بسار سطح بالا مذاکره کرده اند.ولی دیگر الان نمیتوان این ادعا را داشت که به ورزش والیبال از سوی مسئولین توجهی نمیشود ،هم اکنون همه باید به نظر مدیریت باشگاه احترام گذاشته و کمک و حمایت خود را اعلام نمایند تا این کار بسیار بزرگ با جذب لوزانو تکمیل شده تا تیم شهرمان به موفقیتهای بزرگ دست یابد.

برخی افراد با جبهه گیری که مسئولین کاری باید والیبالی باشند تیم را به حاشیه کشانده و باعث بروز اختلافات میشوند نظر شخصی شما چیست؟

در اورمیه نمیتوانیم ادعا کنیم کسی والیبالی نیست ،زمانی که میگوئیم اورمیه پایتخت والیبال آسیا ست یعنی همه والیبالی بوده و یه جورایی با والیبال درگیرندو والیبال فهم هستند،مدیرعامل باشگاه فردی علاقه مند به وایبال است و با اطلاعی که من دارم قائم مقام باشگاه شهرداری نیزعلاقه شدیدی به والیبال دارد تا جایی که لسیت کسانی که ۳۰ /۴۰ سال پیش برای اورمیه بازی کرده اند را دارد و همیشه در کنار والیبال بوده است،منظور از والیبالی قرار نیست کسی حتما والیبال بازی کرده باشد برای مثال آقای سلیمانی مدیر عامل باشگاه کاله که فردی ورزشی است،والیبالی نبوده ولی علاقه بسیاری به والیبال دارد و با مدیریت قوی خود طی چند سال گذشته نشان داده است که مدیری لایق است و خود این بسیار مهم است.

در آخرحرف خاصی دارید بفرمایید؟

بنده به عنوان یک شهروندعلاقه مند به والیبال دوست دارم چه من در کنار تیم باشم وچه نباشم اورمیه برای اولین بار قهرمان لیگ برترشده و همگی با حضور ۶۰۰۰ نفری در سالن غدیر جشن قهرمانی بگیریم، این موضوع در صورتی امکان پذیر است که همه طرفداران و هواداران و پیشکسوتان از مدیریت باشگاه شهرداری اورمیه حمایت کرده و کاری نکنند این کادر مدیریتی که بعد از سالها واقعا برای والیبال این استان جان می سوزانند از والیبال زده شوند.
تاریخ : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 | 05:49 ب.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.