تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - سر مربی صربستان

سرمربی صربستان: در برابر ایران تحت فشار زیادی بودیم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: در برابر تیم ایران تحت فشار زیادی بودیم و تنها سه اشتباه آنان منجر به پیروزی ما شد.
ایگور کولاکویچ در نشست خبری بعد از بازی با ایران افزود: از حضور در ایران خوشحال هستم و به تماشاگران این رشته ورزشی تبریک می گویم که شرایط  خیلی بدی برای صربستان ایجاد کردند.
وی با بیان اینکه در دو ست نخست خیلی خوب بازی کردیم، خاطر نشان کرد:  اما ایران در ست های بعدی خیلی خوب بود به ویژه در سرویس ها، اما بازی پنج ست داشت و ما در نهایت پیروز میدان بودیم. در ست سوم ولاسکو تعویض کرد که تیم ایران در سرویس ها خیلی عملکرد خوبی پیدا کرد. تیم ایران خیلی خوب سرویس زد دفاع خوبی هم داشت و تنها سه اشتباه کرد که نتیجه را واگذار کرد.
سرمربی تیم ملی صربستان در باره بازی پس فردا در برابر ایران نیز گفت: باید از امروز بهتر بازی کنیم و بازی را ببریم. بازیکنان صربستان خوب بازی می کنند و حضور تماشاگران زیاد تاثیری در بازی آنان نخواهد داشت.
دراگون استانکویچ کاپیتان تیم ملی صربستان نیز در این نشست خبری گفت: خیلی خوشحال هستم که بازی را بردیم. اولین حضور ایران در لیگ جهانی است اما خیلی خوب بازی کردند و تیم ما را تحت فشار گذاشتند.اما توانستیم بازی را ببریم.
وی تصریح کرد: دو ست اول ودوم را بردیم و فکر می کردیم در ست سوم هم مشکل نداشته باشیم، اما تیم ایران در ست های بعدی بازی خوبی کرد که سرویس ها ودفاع خوبی هم داشتند. امیداورم در بازی بعد نیز موفق به شکست ایران شویم.
تیم ملی والیبال کشورمان امروز در برابر صربستان سه بر دو مغلوب شد اما نختستین امتیاز لیگ جهانی خود را از قهرمان اروپا گرفت.

سرمربی صربستان  در برابر ایران تحت فشار زیادی بودیم 2

تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 | 09:39 ق.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.