تبلیغات
طرفداران حمزه زرینی - ولاسکو راضی ما هم راضی

ولاسکو: عملکرد بازیکنان ایران در برابر ایتالیا غیر قابل توصیف است

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه به نظر من عملکرد تیم ایران در دو بازی برابر ایتالیا غیر قابل توصیف است، گفت: ما در خاک ایتالیا از این تیم چهار امتیاز گرفتیم و این خیلی با ارزش است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از بازی با ایتالیا افزود: بازیکنان تیم ایران ناراحتند، چون می توانستند بازی را ببرند. من از ته دل به شاگردانم افتخار می کنم که در این جو و شرایط این طور بازی کردند.
وی تیم ایتالیا را یکی از بهترین تیم های والیبال جهان دانست و گفت: کسب این نتیجه در برابر این تیم بسیار خوب و ارزشمند است. تیم ایران برای بازی با کوبا بهتر از این خواهد شد، زیرا تجربه های خوبی در بازی با ایتالیا به دست آوردیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تصریح کرد: برای بازی با کوبا زمان کمی برای هماهنگ شدن داریم و تیم ایران تجربه در لیگ جهانی ندارد و تا خود را با شرایط فشرده این بازی ها وفق دهد، کمی زمان می برد.
وی تاکید کرد: ملی پوشان ایران امروز جنگندگی و سازماندهی خوبی داشتند. شاید تنها مشکل کمی تجربه آنان بود، اما از عملکرد آنان رضایت کامل دارم. من از بازی امروز خیلی خوشحالم چون تیم خیلی خوبی داریم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در باره چگونگی مهار زادیتسف گفت: تیم ما برای مهار این بازیکن خوب ایتالیا که هم تکنیک و هم تاکتیک خوبی دارد، برنامه داشت و توانستیم به خوبی او را مهار کنیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه پیروزی نخست ایران در برابر ایتالیا شانسی بوده یا نه، گفت: من در مورد شانس اصلا این جور فکر نمی کنم. الان بازی تمام شده و باید بپذیریم که ایتالیا در بازی با ما مشکل داشت. البته تیم ایران نیز باید بیشتر کار کند و در آینده حتما موفقتر خواهد بود. درست است که ایران در بازی دوم مغلوب شد، اما تجربه های بسیار گرانبهایی به دست آورد. بازیکنان اگر نبازند جنگندگی را یاد نمی گیرند.
 خولیو ولاسکو در مورد اعتراضش به داور بازی ایران و ایتالیا گفت: من نسبت به عملکرد داور بازی دوم اعتراض داشتم، ولی دیگر بازی تمام شده و باید به بازی با کوبا فکر کنیم. دو ست بردیم و دو ست باختیم، در مقابل صربستان هم تا آخر جنگیدیم و من به همین دلیل به تیمم افتخار می کنم. فکر می کنم نه تنها من، بلکه همه ملت ایران به ملی پوشان والیبال افتخار می کنند. آنان هم قلب بزرگی دارند و تفکر بزرگی دارند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد جو سنگین سالن مسابقه در دیدار دوم ایران و ایتالیا گفت: قبول دارم سالن کوچک بود و این را قبول دارم که شرایط در اینجا سخت بود، اما من تیم را برای این شرایط آماده کرده ام.
وی در مورد عملکرد امیر غفور نیز گفت: من او را خیلی دوست دارم. او جوان است و باید برای این بازی ها آماده شود. برای تغییر فکر بازیکنان ایران تلاش زیادی کردم.
ولاسکو در باره باخت در دوست اول و دوم نیز گفت: نخستین چیز این است که از بازی کردن ناامید نشوی و باورت را به پیروزی ادامه بدهی. این بار اولمان نیست که می بازیم. بازیکنان باید یاد بگیرند و گرفتند که حتی در بدترین شرایط متوقف نشوند .این خیلی نکته مثبتی است.
تاریخ : دوشنبه 10 تیر 1392 | 02:35 ب.ظ | نویسنده : فاطمه حکاک | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.